ПРО ГОНКУ

“Old Car Rally” 2021 – ралі на історичних авто, на яке довго очікували українські фанати ретро техніки. Ідея заходу базується на досвіді всесвітньо відомих європейських гонок з ретро автомобілями, таких як Mille Miglia та Gran Premio Nuvolari. Наша ціль – організувати найкраще ретро ралі в історії України. Провести яскравий захід, який буде якісно підготовлений. Який стане святом для всіх: не тільки для учасників гонки, але для кожного глядача та відвідувача.

“Old Car Rally” 2021 першим в історії України отримало офіційну підтримку від FIVA, Міжнародної федерації ретро авто, та було занесено в офіційний Календар заходів FIVA! 

Унікальний маршрут ралі в цілих 1300 кілометрів дозволяє учасникам побачити деякі наймальовничіші куточки країни. Маршрут ралі проведе учасників від Києва до Львова (на проведення фестивалю Leopolis Gran Prix) та назад до Києва. Детальний маршрут “Old Car Rally” 2021 – Київ→Житомир→Шапетівка→Почаїв→Олесько→Львів→Луцьк→Рівне→Новоград-Волинський→Київ.

“Old Car Rally” 2021 починається в Києві, на історичній Контрактовый площі. 1-2 червня в центр міста з’їдеться найкрасивіша ретро техніка з України та Європи, на масштабний фестиваль та виставку. В традиційній теплій атмосфері будемо разом святкувати початок визначної події “Old Car Rally”! Очікуйте урочисте відкриття більше сотні харизматичних ретро авто, концерти живої музики, купу смачної їжі та інші розваги!

3 червня, після фестивалю, ми вирушаємо в захоплюючу дводенну подорож до Львова (3-4 червня), із ночівлею в Шепетівці. По дорозі плануються зупинки в визначних місцях, з цікавими екскурсіями та зустрічами, професійними фотосесіями.

Ввечері 4 червня ралі досягає Львова, де ми долучаємось до ще одного свята – фестивалю “Leopolis Gran Prix”. Разом з львівськими колегами проїдемо по знаменитій трасі “Львівський трикутник”, та проведемо конкурси елеганції. В дружній компанії весело проведемо майже 3 днів (4-6 червня).

Ранком 6 червня стартуємо назад до Києва. По маршруту будуть нові зупинки та пригоди. Відвідаємо Луцький замок, Рівне та Новоград-Волинський. 7 червня в Києві святкуємо останній день. Прощання буде таким же крутим та вогняним! Будемо закривати ралі останньою виставкою, з урочистим нагородженням переможців під овації відвідувачів. А ввечері відпочинимо від гонок на святковому банкеті в центрі Києва. 

Звучить цікаво? Долучайтеся до “Old Car Rally” 2021 – не пропустить історичну подію! До участі були запрошені відомі колекціонери, реставратори та клуби ретро техніки, українські та зарубіжні. У вас буде шанс особисто познайомитися з легендами автоспорту, такими як Стасис Брундза та іншими визначними фігурами автомобільної культури, які вирішили брати участь.

Долучившись, ви не тільки весело та корисно проведете час. Ви допоможете в розвитку ретро авто руху, щоб такі якісні заходи відбувалися частіше. Разом ми привернемо більше уваги до історичної техніки, популяризуємо її в Україні, отримаємо нових учасників ретро авто руху. Юних та молодих ентузіастів, колекціонерів та реставраторів старовинної техніки. І започаткуємо традицію – проводити “Old Car Rally” щорічно, кожного року – краще!

До зустрічі на “Old Car Rally” 2021, друзі! 

Анатолій Шумський

Засновник та головний організатор
0
Учасників
0
Ретро машин
0
кілометрів

Ветеран-авто

до 50г року випуску

Гран Туризмо

Рідкісні, дрібносерійні, Авто Клуби

(клубные Авто без ограничения по выпуску)

Ретро

від 50 до 70рр

Спецтехніка

Автомобілі спец випусків

ГАИ , скорая помощь, пожарные и другие

Олдтаймери

до 90р

Мотоцикли

Без обмеження.

До участі в ретро ралі Old Car Rally Ukraine допускаються Авто не молодше 30 років.

До спортивного заліку увійдуть авто тільки старше 30 років.

ЯК ЦЕ БУДЕ

1 червня

Урочисте відкриття фестивалю. Починаємо у Києві: збираємось екіпажами на Контрактовій площі, розселюємось. Розміщуємо техніку на Контрактовій площі для проведення виставки. Реєстрація, видача номерів і атрибутики, перевірка за технічними вимогами, огляд авто. Ввечері – екскурсія по Києву та вечеря.

2 червня

Зранку проводимо пробний заїзд в музей Пирогово. Весь день – радуємо киян яскравою виставкою ретро авто на Контрактовій площі. Інструктуємо пілотів і штурманів на спец брифінгах. Обідаємо. Потім займаємося підготовкою і перевіркою авто. Ввечері нас чекають офіційні зустрічі, в тому числі – з мером Києва Віталієм Кличко. Вечеря.

3 червня

Після сніданку – готуємося в дорогу: контрольний брифінг, видача дорожньої карти і регламенту ралі. Після напуття мера Києва, ретро ралі офіційно стартує! КВ в Кодрі з проведеннями залікових завдань! КВ в Житомирі, з екскурсією в Музей космонавтики ім. С. П. Корольова. Відпочиваємо одну годину – кава-брейк. Потім – стартуємо на Шепетівку. КВ – Висока Піч. Фінішуємо в Шепетівці біля музею Островського, в якому нас чекає екскурсія. Ввечері – брифінг в актовому залі музею. Відпочиваємо.

4 червня

Зранку – активно стартуємо на Львів! КВ в Шумську, КВ Почаїв, а потім – екскурсія в Лавру. Після обіду стартуємо на Олесько. КВ  в музею-заповіднику «Олеський замок». Година відпочинку – кава брейк. Останній КВ дня – вже у Львові, на фестивалі «Leopolis Grand Prix». Вечеряємо та взаємно знайомимось в дружній компанії львівських колег. Після розселення по готелям – відпочиваємо від насиченого дня.

5 червня

Сніданок. Потім – беремо участь в львівському етапі ралі, на історичній трасі «Львівський трикутник». Після динамічних заїздів збираємося у шлях назад, до Києва! Ралі стартує на Луцьк. КВ у Горохові, обідаємо. КВ в Луцькому замку, біля якого проводимо спец заїзди та вправи для екіпажів. Ввечері культурно відпочиваємо на святковій вечері та концерті. Поринаємо в ретро атмосферу – танцюємо під дискотеку 80-х.

6 червня

Сніданок, заїзди по трасі “Львівський трикутник” в залік ралі, старт на Луцьк, контрольна точка Луцький замок, обід, спец заїзди, вправи, святкова вечеря, концерт, дискотека 80-тих.

7 червня

Останній день ретро ралі починається з сніданку. Стартуємо на Київ. КВ буде в Рівному. Після кава-брейку КВ Рівне. КВ Новоград-Волинський. Після насиченого пригодами тижня фінішуємо в Києві. Святкуємо успішну гонку! Буде урочистий бенкет та нагородження переможців кубками. Прощаємось з Old Car Rally 2021… і чекаємо наступного року, щоб пережити ці щасливі моменти повторно!

НАШ МАРШРУТ

ПО МІСТАХ УКРАЇНИ

НАШІ ПАРТНЕРИ